Samorząd

Informacje dla adwokatów

Informacje dla aplikantów

Image not available

Szukasz adwokata ? Zapraszamy tutaj

Zapraszamy na debatę o wizerunku adwokata

W imieniu dziekanów ORA w Krakowie – adw. Pawła Gierasa, Katowicach – adw. Romana Kusza i własnym - zapraszam zainteresowanych adwokatów do udziału w debacie przed KZA dotyczącej wizerunku indywidualnego adwokata. Koniecznym wydaje się bowiem wytyczenie granic tego, co może uczynić każdy adwokat, aby mógł zachęcić potencjalnych klientów do korzystania ze świadczonej przez siebie pomocy prawnej, ponieważ określenie reklama w świadomości adwokatów budzi negatywne konotacje.

Spotkanie odbędzie się w Dolnośląskim Centrum Filmowym przy ul. Piłsudskiego 64A we Wrocławiu w dniu 30 września br. (piątek) w godzinach 10.00-14.00.

Udział w debacie jest równoznaczny z otrzymaniem certyfikatu uczestnictwa, co odpowiada 4 punktom w doskonaleniu zawodowym.

Prosimy o zgłaszanie swego udziału wyłącznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem DEBATA do dnia 5 września br. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W debacie wezmą udział adwokaci, którzy otrzymają od nas potwierdzenie zgłoszenia wysłanego drogą e-mail.

Udział w debacie jest nieodpłatny.

Debatę poprzedzą wystąpienia wprowadzające:

  • adw. Anisa Gnacikowska Członek NRA, Izba Adwokacka w Warszawie
  • adw. Wojciech Bergier, Członek ORA w Krakowie
  • adw. Jarosław Szczepanik, Członek ORA w Łodzi
  • adw. Kinga Widera, Izba Adwokacka w Katowicach
  • adw. dr Karol Rusin, Izba Adwokacka we Wrocławiu

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów 
Andrzej Grabiński, adwokat Dziekan ORA we Wrocławiu


Oferta wydawnictwa Wolters Kluwer

 

logo wolters kluwer     

lex aplikant  lex kancelaria  kleos  nowosci