Slide 1
Slide 2
Slide 3
previous arrow
next arrow
Slide
Samorząd
Informacje dla adwokatów
Informacje dla aplikantów

baner aplikant3

Aktualności

III edycja Tour de Konstytucja przystanek Siedlce

IMG 2368 min

W dniu 5 września 2023 r. na zaproszenie Izby Adwokackiej w Siedlcach swój przystanek miała III edycja Tour de Konstytucja.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Przystanek Siedlce Tour de Konstytucja PL

SIEDLCE 3

Zapraszamy na spotkanie 5 wrzesnie 2023 r. o godz. 17:00 na placu Sikorskiego w Siedlcach w ramach Tour de Konstytucja PL.

 

Środowiskowy Konkurs Krasomówczy dla Aplikantów Adwokackich

W dniu 17 czerwca 2023 roku w siedzibie Izby Adwokackiej w Siedlcach przy ul. Berka Joselewicza 3 odbył się Środowiskowy Konkurs Krasomówczy

Czytaj więcej...

Relacja z Konkursu Krasomówczego dla Aplikantów Adwokackich

W dniu 10 maja 2023 r. w siedzibie ORA w Siedlcach odbył się etap izbowy Konkursu Krasomówczego dla Aplikantów Adwokackich. Uczestniczyli w nim 

Czytaj więcej...

Ślubowanie nowych adwokatów Izby Siedleckiej

W dniu 6 marca 2023 r. Izbie Adwokackiej w Siedlcach przybyło 3 nowych adwokatów, którzy w dniach 10-13 maja 2022 r. zdali egzamin adwokacki.

Czytaj więcej...

Komunikat dot. Balu Karnawałowego

Uprzejmie informujemy, że w dniu 4 lutego 2023 r. w “Restauracji Hotelu “Janusz” przy ul. Pustej w Siedlcach odbędzie się Karnawałowy Bal Prawnika i Lekarza. Bal jest wspólną inicjatywą środowisk prawniczego i lekarskiego, które dokonały jego reaktywacji w 2019 roku.

Zgłoszenia przyjmowane będą przez biuro Okręgowej Rady Adwokackiej do 20 stycznia 2023 r. - tel. kontaktowy 505 378 264, ewentualnie w formie mailowej. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem “bal” i przesłać je na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...