Informacje dla adwokatów
Informacje dla aplikantów

Jakub Sokólski Mistrzem Polski w Tenisie

tenis

W dniach 3-6 maja w Bydgoszczy na terenie Klubu Sportowego „Centrum’’ rozegrano XXXIV Mistrzostwa Polski Adwokatury w tenisie ziemnym.

Mistrzem Polski Adwokatury został aplikant adwokacki naszej Izby Jakub Sokólski, który w finale 6 : 4 i 6 : 0 pokonał Oskara Złotkowskiego z Izby Adwokackiej w Katowicach.

To nie koniec sukcesów Kuby, również w finale miksta grając w parze z Olgą Szmidt (Izba Warszawska) pokonał Monikę Rajską i Pawła Rybińskiego również z Izby Warszawskiej w dwusetowej walce 6 : 1 i 6 : 3

W finale debla mężczyzn, Jakub Sokólski w parze ze Sławomirem Leśniewskim (Izba Warszawska) musieli uznać wyższość pary Oskar Złotowski (Izba Katowicka), Grzegorz Eliasz (Izba Krakowska) w stosunku 2 : 6 i 4 : 6;

W klasyfikacji medalowej (system olimpijski – dwa złote medale i jeden srebrny) Izba Siedlecka zajęła trzecie miejsce.